• E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • |
  • Telefon: +48 792 239 545

O firmie

ARMETAL Zäune to firma z długoletnią tradycją w wykonywaniu rzemiosła artystycznego. Zajmujemy się produkcją i montażem wysokiej jakości ogrodzeń, balustrad i krat metalowych kutych. Dzięki doświadczeniu, nasze prace doceniono zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Podstawą naszej firmy jest dbałość o klienta, jakość i precyzja wykonania.W skład produktów wchodzą ogrodzenia kute, przęsła ogrodzeniowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwane wraz z automatykom.W ofercie posiadamy szeroką gamę wzorów i kolorów RAL, antycznych i DB. Wykonujemy również według wzoru klienta.Atuty naszej firmy to: doświadczenie, wykwalifikowana kadra, dobry sprzęt.

Oferujemy produkty zabezpieczone przed korozją po przez cynkowane ogniowe oraz malowanie proszkowe. Wszystkie produkowane i montowane przez nas elementy ogrodzeniowe cechują się największą jakością i trwałością. Wykonane z doskonałej stali przez doświadczonych pracowników są wyjątkowo odporne na warunki pogodowe. Pomiar i wycena na miejscu u klienta lub drogą internetową.

Created by hi-websites